TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News

UROCZYSTE OTWARCIE 11. Gdańsk DocFilm Festival

6 maja 2013

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Contemporary Noise Sextet do niemego filmu Piccadilly A. Duponta, który odbędzie się w środę 05.06.2013 o godz. 19.00 w Kinie Neptun, WSTĘP WOLNY!

Contemporary Noise Sextet – formacja założona przez braci Kapsa, wcześniej współtworzących Something Like Elvis. Zespół wcześniej znany też jako Contemporary Noise Quintet, aktualnie związany z niemiecką firmą wydawniczą Denovali Records. Muzykę zespołu można określić jako energetyczny jazz, z elementami muzyki filmowej, jednak różnorodność dźwięków nie pozwala jednoznacznie zaszufladkować wypracowanego przez muzyków stylu.

Contemporary Noise Sextet w składzie: Kuba Kapsa – pianino, Wojtek Jachna – trąbka, Tomek Glazik – saksofon tenorowy i barytonowy, Kamil Pater – gitara, Antoni Olszewski – kontrabas, Bartek Kapsa – perkusja.

Piccadilly, 1929, Ewald André Dupont

Młoda Chinka pracująca w kuchni londyńskiego klubu tanecznego dostaje szansę na rolę w głównym występie, co szybko prowadzi do zdrady, zakazanej miłości i morderstwa.

Powrót do listy newsów

Gdańsk DocFilm Festival
ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk

© 2013-24 Gdańsk DocFilm Festival

realizacja: Studio-a-Propos & Piotr Kawecki