TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News

Przedostatni dzień festiwalu.

8 czerwca 2013

Sobota to dzień ciekawych filmów i spotkań. Dzień rozpoczynamy od Masterclass Doroty Paciarelli (to już niestety ostatnie spotkanie).

A już od 12.15 w Kinie Neptun pokaz filmów konkursowych. M.in. słynny „Gwizdek“, premiera filmu „Nirvana fish“ (pokaz połączony ze spotkaniem z twórcą filmu).

O tym, czy Bayer full osiągnął sukces w Chinach dowiemy się na projekcji filmu „Miliard szczęśliwych ludzi“, a wszelkie pytania będzie można zadać autorowi zdjęć Grzegorzowi Hartfielowi na spotkaniu po projekcji.

Aż do wieczora pokazom filmów konkursowych towarzyszyć będą spotkania z niezwykłymi gośćmi – z Polski i zagranicy. Więcej szczegółów w zakładce PROGRAM, GOŚCIE i FILMY!

Oprócz filmów konkursowych, w Kinie Kameralne odbędzie się pokaz filmów z PANORAMY (szczególnie polecamy trójmiejskie produkcje – film „Optimista“ i „Ab ovo“) oraz PRZEGLĄD FILMÓW IRAŃSKICH. Członkini tegorocznego Jury Katayoon Shahabi przedstawi najciekawsze produkce irańskiego filmu dokumentalnego ostatních lat.

A już w niedzielę Gala rozdania nagród. Zapraszamy do kas kina Neptun po odbiór bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie!

Powrót do listy newsów

Gdańsk DocFilm Festival
ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk

© 2013-24 Gdańsk DocFilm Festival

realizacja: Studio-a-Propos & Piotr Kawecki